Про компанію

Команда професіоналів із будівництва всіх типів сонячних електростанцій

Наша компанія входить до групи ТОВ «ОДЕСЕНЕРГОМОНТАЖ», яка успішно працює на ринку електромонтажних робіт з 2006 р., виконуючи роботи до 35 кВ. ТОВ «ОДЕСЕНЕРГОМОНТАЖ», починаючи з 2012 р., була однією з перших організацій на території України, яка виступила підрядником з низки робіт при будівництві сонячних електростанцій у південному регіоні (6 СЕС в Одеській обл. та 2 СЕС у Миколаївській обл.). З 2014 р. ми обслуговуємо об’єкти сонячної енергетики.

У 2020 р. було створено нашу компанію ТОВ «А-ЛАЙН», що повністю спеціалізується на сонячній енергетиці. На даний момент на етапі проектування та будівництва у нас три сонячні станції по 1 МВт-пік в Одеській області. На цих об’єктах ми виконуємо повний спектр робіт під ключ. Також цього року нами успішно закінчено будівництво та введення в експлуатацію сонячної станції на 4,1 МВт встановленої потужності.

Наші переваги

Комплексний підхід

Ліцензійне програмне забезпечення

Фахівці з величезним досвідом реалізації проектів

Стислі терміни будівництва та монтажу

Гарантійне та післягарантійне обслуговування

Підбір та використання тільки кращого обладнання

Будівництво промислової сонячної електростанції може бути реалізоване як на земельній ділянці, так і на даху будівлі. Наша команда готова надати всі види послуг, таких як: допомога в отриманні технічних умов, проектування станції відповідно до всіх вимог нормативних документів, підібрати та поставити повний комплект обладнання, починаючи від фотомодулів, інверторів, системи кріплень та закінчуючи кабельно-провідниковою продукцією, здійснити монтаж обладнання на території замовника, здійснити запуск та налагодження станції, супроводити процес юридичного оформлення підключення на всіх етапах.

Основними напрямками діяльності компанії є:

Приватні автономні та мережеві сонячні станції
Сонячні станції для компенсації власного споживання
Промислові сонячні станції під "зелений" тариф
Роботи з реконструкції та модернізації на існуючих СЕС
Комплексне сервісне, технічне та операційне обслуговування
Енергоменеджмент та аудит
Поставка обладнання

Етапи підключення «зеленого» тарифу:

Кожен бажаючий може встановити сонячну електростанцію на даху будинку чи на прибудинковій території та оформити “зелений” тариф для приватних осіб, щоб продавати надлишки виробленої електроенергії за фіксованою ціною.
Ви можете встановити дахову сонячну електростанцію, наземну чи комбіновану. Наші проектувальники підберуть оптимальну конфігурацію СЕС, виходячи з розмірів ділянки, орієнтації, архітектури будівель та ваших побажань. Також ми пропонуємо як готові монтажні конструкції з алюмінію та оцинкованої сталі, так і індивідуальні зварні навіси.
Для приватних домоволодінь, ставка за «зеленим» тарифом становить — 0,1630 € за 1 кВт·год, незалежно від способу розміщення сонячних батарей. Потужність приватних СЕС обмежена законодавством і має перевищувати 30 кВт. Також потужність станції повинна бути рівною або менше дозволеної потужності домогосподарства, зазначеної у вашому договорі про електропостачання. Якщо речей дозволеної потужності недостатньо, необхідно перед будівництвом сонячної електростанції її збільшити. Наша компанія допоможе вам із цим етапом.
Перерахунок «зеленого» тарифу до курсу національної валюти здійснюється щоквартально, а отже, ви застраховані від будь-яких криз в українській економіці.

  1. Придбати обладнання та побудувати сонячну станцію.
  2. Подати заявку та однолінійну схему підключення до місцевого офісу електропостачальника.
  3. Відкрити банківський рахунок, на який щомісячно приходитимуть виплати.
  4. Узгодити схему підключення установки.
  5. Облаштувати вузол обліку електроенергії (установка двонаправленого лічильника).
  6. Підписати додатковий договір з енергокомпанією про купівлю-продаж електроенергії, вироблену за допомогою поновлюваних джерел енергії.

Промислові сонячні станції – це насамперед вигідний бізнес.

На сьогоднішній день, для промислових СЕС ставка «зеленого» тарифу становить: для наземних станцій – 0,1126 € за 1 кВт·год та для електростанцій, розміщених на покрівлях та фасадах будівель, у розмірі – 0,1228 за 1 кВт·год.

Сонячні станції до 1 МВт-пік не беруть участі в аукціонах «зеленої» енергетики, що робить їх оптимальним рішенням для тих, хто хоче розпочати бізнес із генерації чистої електроенергії.

Процес підготовки та будівництва промислової станції включає велику кількість різних етапів, які залежать від типу станції, потужності установки та дати підключення.

  1. Пошук та оформлення земельної ділянки чи даху будівлі.
  2. Передпроектні роботи з розпланування ділянки та визначення вихідної потужності.
  3. Отримання технічних умов підключення.
  4. Для дахових та фасадних станцій – експертиза несучих здібностей конструкцій.
  5. Геологічні та геодезичні роботи на ділянці.
  6. Підготовка проектної та/або робочої документації.
  7. Постачання обладнання та будівництво.
  8. Запуск та здавання в експлуатацію, підключення АСКУЕ.
  9. Оформлення «зеленого» тарифу та отримання ліцензії на виробництво електроенергії.
У Вас залишились запитання?

Наш спеціаліст зв’яжеться з Вами найближчим часом.

    Обратная связь

    Нужна помощь?

    заполните форму и мы свяжемся с вами